Browsing posts tagged: Milletlerarasi
Milletlerarası Ticaret Hukuku [Kitap Fiyat bilgisi]

H. Ercüment Erdem – On İki Levha Yayıncılık – 2017 Ekim – 90,00 TL Milletlerarası Ticaret Hukuku hakkındaki işbu hukuki kitap Hukuk Market tarafından satılmakta olup, ilgili kitabın tanıtımı, yazar bilgisi, yayınevi ve kitap fiyatı otomatik olarak kitap satış sitesinden alınmıştır. Milletlerarası Ticaret Hukuku kitabı hakkında kapsamlı bilgi ve güncel hukuki kitap fiyatları için Hukuk […]

Milletlerarasi tahkim yargitay kararlari

MİLLETLERARASI TAHKİM YARGITAY KARARLARI – Necip İlker KARAOĞLAN – Mayıs 2016 – 1. Bası – Yeni – 978-605-1681-320 Bu kitap Adalet Yayıncılık tarafından basılmış olup, MİLLETLERARASI TAHKİM YARGITAY KARARLARI kitabı hakkındaki tanıtım, yayıncının kendi sitesinden otomatik olarak alınmaktadır. İzinli kaynak: Hukuki.NET Forumları – Hukuk Kitapları Tanıtımı bağlantısına tıklayarak konunun devamını takip edebilirsiniz.

Milletlerarasi hukuk pratik çalişmalari

MİLLETLERARASI HUKUK PRATİK ÇALIŞMALARI – Ayşe Nur TÜTÜNCÜ – Mayıs 2016 – 1. Bası – Yeni – 978-605-3336-006 Bu kitap Adalet Yayıncılık tarafından basılmış olup, MİLLETLERARASI HUKUK PRATİK ÇALIŞMALARI kitabı hakkındaki tanıtım, yayıncının kendi sitesinden otomatik olarak alınmaktadır. İzinli kaynak: Hukuki.NET Forumları – Hukuk Kitapları Tanıtımı bağlantısına tıklayarak konunun devamını takip edebilirsiniz.